Departaments

Ajuntament

Horaris d'atenció al públic:

De dilluns a divendres de 9:00 h a 14:00 h

Verge del Portalet, 10.
Tel. 972 52 00 50
Fax. 972 55 03 23
ajuntament@santpere.cat
Alcaldia


Horaris d'atenció al públic:

Dilluns a divendres de 12 a 15 h. 
Verge del Portalet, 10
Tel. 972 52 00 50
Fax. 972 55 03 23
Agustí Badosa i Figueras
alcaldia@santpere.cat
Arquitecte

Horaris d'atenció al públic:
Dilluns, dimecres i divendres de 10.00 a 14.00 h.
Verge del Portalet, 10.
Tel. 972 52 00 50
Fax. 972 55 03 23
Carme Vich Pascual
arquitecte@santpere.cat
Biblioteca Municipal Marta Fàbrega i Romans

Web

Horari:
De dilluns a divendres de 16.30 a 20.00 h.
Del Forn, 2.
Tel. 972 55 01 85
Fax. 972 55 03 23
Eva Blanch Puente
biblioteca@santpere.cat
Brigada Municipal
Verge del Portalet, 10.
Tel. 670 20 72 09
Fax. 972 55 03 23
David Sanglas
brigada@santpere.cat
Enginyeria

Horaris d'atenció al públic:
Dilluns i dimecres de 9.00 a 14.00 h.

Verge del Portalet, 10.
Tel. 972 52 00 50
Fax. 972 55 03 23
Narcís Juny Espelt
enginyeria@santpere.cat
Intervenció

Horaris d'atenció al públic:
De dilluns a divendres de 9.00 a 14.00 h.

Verge del Portalet, 10.
Tel. 972 52 00 50
Fax. 972 55 03 23
Elisabet Font Trias
ajuntament@santpere.cat
Llar Infants Municipal Petit Llagut

Web

Horaris
C/ Delícies, cantonada C/ Marinada
Tel. 972 52 03 26
Fax. 972 55 03 23
Elvira Montserrat Gonzalez Miras
llarinfants@santpere.cat
Llicències

Horaris d'atenció al públic:
De dilluns a divendres de 9.00 a 14.00 h.

Verge del Portalet, 10.
Tel. 972 52 00 50
Fax. 972 55 03 23
M. Teresa Gorgori Roig
llicencies@santpere.cat
Oficina de Turisme

Web

Crta. de la platja, s/n.
Tel. 972 52 05 35
Fax. 972 55 03 23
Eva Pibernat
oficinaturisme@santpere.cat
Pavelló Municipal

Web

Horaris d'atenció al públic:
De dilluns a divendres de 15.00 a 22.00 h.
C/ del Nord, 2.
Tel. 653 95 93 10
Fax. 972 55 03 23
Marc Perxas
pavello@santpere.cat
Recaptació

Horaris d'atenció al públic:
Dimecres i divendres de 9.00 a 14.00 h.
Verge del Portalet, 10.
Tel. 972 52 00 50
Fax. 972 55 03 23
Manel Ortega Martín
recaptacio@santpere.cat
Registre

Horaris d'atenció al públic:
De dilluns a divendres de 9.00 a 14.00 h.
Verge del Portalet, 10.
Tel. 972 52 00 50
Fax. 972 55 03 23
Eva Blanch Puente
registre@santpere.cat
Serveis Econòmics

Horaris d'atenció al públic:
De dilluns a divendres de 9.00 a 14.00 h.
Verge del Portalet, 10.
Tel. 972 52 00 50
Fax. 972 55 03 23
Anna Coloma Rodà
acoloma@santpere.cat
Serveis Socials

Horaris d'atenció al públic:
Dijous de 9.00 a 14.00 h. (cal cita prèvia)

Telèfon emergències: 972 67 70 50


C/ del Forn, 21.
Tel. 972 52 02 07
Fax. 972 55 03 23
Neus Juanola (Educadora) - Marta Baldrich (Treb. Social) - Assumpció Pagès (Treb Social/dependència)
njuanola@altemporda.org / mbaldrich@altemporda.org / apages@altemporda.org
Urbanisme

Horaris d'atenció al públic:
De dilluns a divendres de 9.00 a 14.00 h.


Verge del Portalet, 10
Tel. 972 52 00 50
Fax. 972 55 03 23
Lurdes Moret Guillamet
urbanisme@santpere.cat
 
Poma