Notícies municipals

Monday 21 August 2017
23/08: ANIMAMÚSICS AMB VIRI VIROM
        DIMECRES 23 AGOST ANIMAMÚSICS AMB VIRI VIROM 19:00 H PLAÇA MAJOR SANT PER ... (+)
Saturday 19 August 2017
Els actes programats aquest cap de setmana queden anul·lats
L'Ajuntament de Sant Pere Pescador anul·la els actes programats aquest cap de setmana en motiu dels atemptats a Barcelona.  L' ... (+)
Friday 18 August 2017
ViriVirom Animació Infantil
ViriVirom Animació Infantil
Thursday 17 August 2017
Havaneres: Les Anxovetes
Havaneres: Les Anxovetes Dijous 17 d'Agost al Club Nàutic 
Saturday 12 August 2017
Espectacle musical de claqué i piano
DISSABTE 12 D’AGOST 22:00 H - ESGLÉSIA DE SANT PERE LAIA MOLINS, claqué MARCO MEZQUIDA, piano
Friday 11 August 2017
Cinema a la Platja: CANTA!
Cinema a la Platja: CANTA!Divendres 11 a les 22hPlatja Mas Sopas (al costat del Càmping Àmfora)
Thursday 10 August 2017
Sardanes: Rossinyolets
Avui tenim #Sardanes A les 22h a la Plaça MajorAmb els #Rossinyolets https://www.facebook.com/cobla.rossinyolets
Wednesday 9 August 2017
Donació de Sang
Donació de Sang
Saturday 5 August 2017
Galetes Franklin
Thursday 3 August 2017
Festival de Música
 
Poma