Notícies municipals

Wednesday 1 February 2017
A la Piscina de Roses, preus de bogeria per Carnaval!
A la Piscina de Roses, preus de bogeria per Carnaval! La Piscina de Roses posa en marxa, de l’1 al 28 de febrer, la campanya de promoci&oa ... (+)
Monday 30 January 2017
Resultats esportius del cap de setmana
F.C. SANT PERE PESCADOR       3a CATALANA. GRUP 15: SANT PERE PESCADOR, F.C. A  | 2 - 1 |  BISBALENC, AT. A   ... (+)
Wednesday 18 January 2017
ASSOCIACIÓ DE COMERCIANTS I SERVEIS DE SANT PERE PESCADOR
Reunió per a la constitució de l’ ASSOCIACIÓ DE COMERCIANTS I SERVEIS DE SANT PERE PESCADOR Ordre del dia ... (+)
Monday 16 January 2017
Resultats esportius del cap de setmana
F.C. SANT PERE PESCADOR       3a CATALANA. GRUP 15: ALBONS CLUB FUTBOL A  | 1 - 1 |  SANT PERE PESCADOR, F.C. A &n ... (+)
Tuesday 10 January 2017
Neteja i millora dels recs madrals
S'ha dut a terme la neteja i millora dels recs madrals del terme municipal de Sant Pere Pescador, amb el Suport econòmic de la Diputaci&oac ... (+)
Thursday 29 December 2016
Cap d'Any al Centre Cívic
Cap d'Any al Centre Cívic
Wednesday 28 December 2016
Cinema Infantil
Cinema Infantil
Tuesday 27 December 2016
Parc de Nadal
Parc de Nadal
Monday 19 December 2016
Activitats de Nadal
Activitats de Nadal
Monday 5 December 2016
Mercat de Nadal de Sant Pere Pescador 2016
Mercat de Nadal de Sant Pere Pescador 2016
 
Poma